Co je Noni?

NONI (morinda citrifolia) je věčně zelený strom. Je 3 až 7 stop vysoký, má tuhé větve, na kterých rostou tmavě zelené, lesklé listy. Je to krásná, dekorativní rostlina, která díky své kráse zdobí celoročně Havajské zahrady. Z malých pupenů rostlin rostou svěží, bílé květy s jemnou vůní, ze kterých se později tvoří zelené, eliptické ovoce. Když je zralé, postupně se stává jasnější a později nažloutlé. Nezralé, nebo napůl zralé ovoce můžeme jíst syrové nebo vařené. Tyto plody plně dozrají do délky asi 4-12 cm, které se vyznačují hořkou, velmi nepříjemnou chutí a zápachem. Přesto obsahuje noni nejvyšší množství důležitých komponentů a iridoidů. Za zmínku stojí, že tento neobvyklý strom rodí ovoce po celý rok. V každém ročním období můžeme vidět jak květy, tak i plody, které můžeme sbírat až 14 krát za rok.

Během sklizně ovoce je velmi důležitá volba vhodného stupně zralosti. Tahitian Noni International ovládá celý výrobní proces džusu Tahitian Noni Juice - od ručního sběru ovoce až po přepravu ke spotřebiteli, jsou všechny postupy přísně dodržovány, aby se zajistila nejvyšší kvalita produkce. Celý výrobní proces je chráněn 52 patenty!

Noni není nikde systematicky pěstované. Toto ovoce roste divoce v některých tropických oblastech Afriky, Karibiku, Číny, Malajsie, Indii a na Filipínách, v téměř celé oblasti Pacifiku, kde je používáno domorodci. Polynésané používají všechny  části Noni, počínaje od kořene až po plody.


Podle Dr. Ralph Heinecke - největšího odborníka ve výzkumu Noni a jeho opětovného objevení Tahitian Noni™ Original, je doporučený tento produkt z noni pro blahodárné zdravotní účinky. Všechny druhy ovoce používané v nealkoholických nápojích bioaktivních Tahitian Noni™ pocházejí z Francouzské Polynésie. Ostrovy Tahiti jsou rájem čistoty a nedotčené půdy. Místní vegetace je živena úrodnou vulkanickou půdou bohatou na různé minerály, tento proces je velmi efektivní právě v této oblasti. V takových klimatických podmínkách, roste Noni už mnoho století - jedinečný a zcela unikátní dar přírody. Každý, kdo se s rozvahou stará o své zdraví, kondici a imunitu by neměl na Noni zapomenout.

 

První na světě džus z noni

V našem obchodě máte možnost zakoupit si ty nejkvalitnější produkty Noni: Tahitian Noni Juice Originál, Thrive Max, Tahitian Noni Pure nabízené lídrem ve výrobě a výzkumu tohoto pozoruhodného ovoce - Americkou společností Tahitian Noni International, Morinda.

Táto společnost byla první na trhu s ovocnou šťávou noni - Tahitian Noni JuiceTM. Téměř okamžitě, se stal produkt synonymem vysoké kvality , vzbuzující závist konkurentů, kteří se neobratně snaží napodobovat jeho kvalitu. Nicméně, jedinečná kvalita , složení a vynikající vlastnosti Tahitian Noni Juice uchvátily zákazníků po celém světě, čehož důkazem v současné době je každé tři sekundy ve světě prodána jedna láhev nápoje Tahitian Noni Juice.

Nejlepší kvalita i účinnost

Nejlepší odborníci v laboratořích Tahitian Noni International vytvořil ten správný recept vlastní šťávy, která byla zavedena na evropský trh jako nová potravina (Novell Food).

Proto společnost splnila řadu přísných norem pro splnění požadavků nových potravin a předpisů Evropské komise. Mějte na paměti, že od roku 1996 , EFSA ( European Food Safety Authority ) vyžaduje posouzení bezpečnosti všech produktů, které nejsou prodávány na evropském trhu před tímto datem. Výrobci jiných nápojů obsahujících Noni musí pro schválení a prodej v Evropské unii prokázat, že jejich výrobky splňují normy firmy Morinda. Pokud neobdržíte schválení standardu výrobku, jeho prodej je nezákonný.

Věda ve službách přírody

Morinda - laboratoře nadále vyvíjejí nové produkty na bázi ovoce noni - bioaktivní nápoje, přírodní kosmetiku, doplňky stravy pro FIT Program pro tělo. V dubnu 2012 začala distribuce nového bioaktivního nápoje ve světě - Noni Thrive MAX má 4 - násobně vyšší obsah iridoidů, než tradiční Tahitian Noni JuiceTM. Brzy budou nové produkty v Evropě, které jsou naší alternativou pro farmaceutický průmysl. Zanedlouho, i v ČR se budou moci koupit také další produkty z produkce Morinda. Výzkumníci z TNI (nyní Morinda ) neustále zkoumají a třídí bioaktivní produkty, které zlepšují zdraví, bez vedlejších účinků. Bioaktivní produkty zmírňují vedlejší účinky tradičních léků, snižují jejich negativní vliv, snižují úroveň toxických látek v těle a pomáhají mu v jeho boji se závislostí na některé léky.

 

Účinnost a bezpečí
Vědci Morinda jako jediný na světě, provedeny klinické studie na lidech, zkoumali Tahitian Noni bioaktivní nápoj Original. Ovoce noni obsahuje extrakt - irydoidy - jedinečné a důležité látky a stopové prvky manganu - které jsou nezbytnou součástí naší každodenní stravy . V současné době, díky neustálým vývojem, je společnost lídrem Morinda Wellness ( zdravý životní styl). Nabízí vynikající výrobky maximálně bezpečné pro lidi.


Tahitian Noni nápoje jsou pasterizované, v souladu s platnými předpisy v celé Evropské unii - všechny šťávy, aby byly bezpečné pro lidskou spotřebu, musí být pasterizované. Morinda patentovaný nápoj poskytuje nejvyšší standardy kvality, které poskytují celou řadu z nejcennějších bioaktivních látek potřebných pro naše tělo.

Využijte náš obchod, který nabízí celou řadu produktů za nejnižší ceny. Také se rádi s vámi podělíme o naše zkušenosti při užívání nápoje Tahitian Noni JuiceTM a pomůžeme vám zvolit optimální denní dávku pro Vaše tělo.
Prosím, kontaktujte nás na tel. čísle:
0918 492 159.


S přáním příjemného dne
Pavol Mindek - nezávislý distributor Morinda, ID: 3687228