Irydoidy a Mangan

Morinda

(do května 2012 Tahitian Noni International) je lídrem na trhu v oblasti výroby a vývoje produktů na bázi Noni. Morinda je také jediná společnost na světě která má vlastní laboratoře, které se zabývají výlučně výzkumem na Morinda citrifolia. Ve spolupráci s nezávislými vědci, lékaři a institucemi stanovila, že irydoidy obsažené v Tahitian Noni Juice jsou unikátní, velmi důležitou složkou v ovoci noni.

Přírodní bioaktivní složky
Provedené výzkumy dokázaly, že rostliny produkují přírodní živiny, včetně karotenoidů a flavonoidů, které plní v organismu člověka některé velmi důležité funkce. Tyto látky se nazývají fitochemikáliemi nebo fitozložkami. Fito je z řečtiny chemická složka rostlin, která chrání rostliny proti nemoci, a mnoho dalšími hrozbami z prostředí ve kterém žijí. Nejdůležitější fitozložky - bioaktivní složky s mnohaúčelovýmy účinky má jen několik léčivých rostlin v popředí kterých je hlavně ovoce Noni.

Sloučeniny nazýváme irydoidoidy.

K rozdílu od flavonoidů nebo karotenoidů, které jsou obsaženy v obyčejných rostlinách a v takzvaně "Super Foods", irydoidy v Noni jsou stabilní, aniž by ztratily některou ze svých vlastností při zpracování, pasterizaci, a skladování.
Dlouholeté výzkumy dokázaly, že irydoidy jsou nejúčinnějším, přírodním elementem obranyschopnosti pro lidské tělo. Má několikanásobně větší účinnost než dlouhodobé užívání vitamínů, minerálů a výtažků z bylin. Irydoidy jsou adaptogeny, čímž blahodárně působí na náš organismus v životním prostředí ve kterém se nacházíme
.

Vědci na celém světě již zveřejnili tisíce prací na téma bioaktivních svazků, včetně irydoidů, doporučují je s řadou výhod, které přinášejí. Nesporná výhoda je to, že na rozdíl od farmaceutických výrobků, nezpůsobují žádné negativní vedlejší účinky. Jsou zcela bezpečné pro člověka a zvířata, nelze se s nimi předávkovat ani vypěstovat si závislost na nich. Výzkumy provedené firmou Morinda dokázali, že irydoidy jsou hlavní složkou produkovanou v ovoci noni. Přítomnost těchto složek, jejich úroveň a množství jsou jedním z nejdůležitějších ukazatelů kvality nápojů z rostliny noni*.

 

 Bioaktivní nápoje Morinda - Tahitian Noni Juice mají více aktivních irydoidů
než jakýkoli jiný nápoj s Noni na trhu.
Tyto bioaktivní složky mají blahodárný vliv na vaše zdraví
.

Irydoidy - shrnutí:
• zřídka se nacházející v běžném ovoci.
• odlišují se od flavonoidů, které se běžně vyskytují v ovoci.
• odolné při procesu zpracování a pasterizaci.
• s měřítkem kvality bioaktivních nápojů Morinda - Tahitian Noni Juice
.

 


Mangan

Vědci Morinda zidentifikovali také podíl manganu v noni, jako jednu z nejdůležitějších složek Tahitian Noni Juice Original.

Mangan v noni pomáhá chránit buňky před poškozením oxidanty. Také pomáhá udržovat zdravé kosti a normální metabolismus. Přispívá k tvorbě nové tkáně. Tahitian Noni Juice Original je přirozeným zdrojem manganu.
Tahitian Noni Juice Original pomáhá vašemu obrannému systému a mobilizuje přirozené ochranné mechanismy. To vám dává pocit plné energie a vitality
.

Užívej denně nejméně 60 ml bioaktivního nápoje Tahitian Noni ® Juice Original
a zažij neobvyklé zdravotní přínosy
.

 

Více informací na: imagosensitiv@gmail.com anebo na tel.: +421 918 492 159