TruAge

Co je TruAge?

AGEs, tj. Advanced Glycation Endproducts (produkty pokročilé glykace) jsou látky v těle, které ovlivňují proces stárnutí. Složky AGE se vytvářejí v lidském těle samostatně působením času, ale také vznikají i při přípravě jídla. AGE se hromadí v tkáních po celý život. Naše tělo v mladším věku si běžně poradí s jejich přebytkem. Nicméně, v průběhu let a u lidí s nemocemi, jako je cukrovka, selhání ledvin a kardiovaskulárními chorobami atd., je tento průběh mnohem rychlejší. AGE jsou ukazatelem, kterým lze stanovit lidský biologický věk.

Co ovlivňuje nahromadění se AGE v těle?
• strava (potraviny s přídavkem cukru, vysoce zpracované moučné potraviny, koláče, moučníky, vajíčka, zpracované mléko a jeho produkty, zmrzliny a nanuky ... )
• dlouhá příprava jídel (opečené, dušené, vařené, karamelizované, silně pečené nebo grilované potraviny)
• emocionální stres
• nadměrné opalování pokožky na slunci, vystavení pokožky UVA / UVB paprskům

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak kontrolovat výšku hodnoty AGE?
• omezte potraviny které produkují AGE
• zdravý, dlouhý spánek
• zvládání stresu
• pravidelné cvičení
• chraňte pokožku před UVA / UVB paprsky

 

AGEs konečný produkt pokročilé glykace

Složky AGE se formují časem v organismu, spojováním přebytku cukru spolu s bílkovinami. AGE také přijímáme i v potravě.
Kumulované sloučeniny AGE atakují naše orgány a zdravé tkáně, způsobují stárnutí organismu.
AGE hrají klíčovou roli v rozvoji cukrovky, její komplikací, selhání ledvin a chorob kardiovaskulárního systém
u.

 

Pravidelným pitím bioaktivních nápojů z Tahitian Noni International můžeme výrazně snížit podíl AGE sloučenin v těle. Více zde.

 

Jaký je Váš biolokický věk?

Objednat se na měření Vašeho AGE (a více info) lze najít zde:

www.truage.sk

 

 

TruAge. Kolik máš opravdu let?


Známe věk jako řadové číslo. Ale přemýšleli jste někdy, jaké staré jsou vaše klouby, plíce, srdce a mozek? Pravděpodobně ne. A přece věk vašich vnitřních orgánů, má přímý vliv na kvalitu vašeho života. Od počátku času, každý člověk, bez ohledu na pohlaví, původ nebo zemi bydliště má společný osud - stárnutí, ale také společný cíl - Chce stárnout pomaleji, být zdravější a cítit se lépe. Pokud jste pochopili příčinu stárnutí, můžete praktikovat aktivity, které vám umožní větší kontrolu nad tím, ze všeho nejdůležitějším - vaším zdravím.

Přemýšleli jste někdy, proč máte v průběhu let méně a méně energie, a proč se objevuje stále více problémů? Odpovědí není výlučně jen váš věk, ale hlavně AGE. Vědci z celého světa, po mnoha letech výzkumu došli k závěru, že AGE sloučeniny hrají vedoucí úlohu v celém procesu stárnutí.

AGE (Advanced Glication Endproduct - produkty pokročilé glykace) jsou výsledkem chemických reakcí (Maillardova reakce) následujících po prvotní glykaci. AGE se hromadí pomalu v tkáních po celý náš život. Náš organismus obvykle dokáže řešit jejich přebytek. Nicméně, v průběhu let, a u lidí s nemocemi, jako je cukrovka, selhání ledvin, kardiovaskulárními chorobami, tento proces postupuje mnohem rychleji. Kumulativní AGE útočí na naše orgány a zdravé tkáně, což způsobuje stárnutí našeho těla, a to jak uvnitř, tak i zvenku. AGE hrají klíčovou roli v rozvoji diabetu, jeho komplikací av patogenezi mnoha dalších nemocí spojených se stárnutím.

Vědci se domnívají, že faktory, jako jsou: nezdravý životní styl, špatná strava, malé množství pohybu, hodně stresu a příliš dlouhé pracovní dny, posouvají nás do skupiny osob ohrožených kardiovaskulárními chorobami a to již i v mladém věku. Proto je znalost úrovně AGE v tkáních stejným a důležitým faktorem našeho zdraví jako je: krevní tlak, index tělesné hmotnosti BMI, nebo úroveň cholesterolu.


Co ovlivňuje nahromadění AGE v těle?
• strava (potraviny s přídavkem cukru, vysoce zpracované potraviny, moučné výrobky )
• způsob přípravy jídel ( opečené, karamelizované, silně opečené nebo grilované potraviny )
• emocionální stres
• malé množství spánku
• tělesná únava, příliš dlouhý pracovní den
• chronické onemocnění ( diabetes, onemocnění ledvin, vysoký krevní tlak)
• nadměrné opalování, vystavení škodlivým UVA / UVB zářením
• nadváha a obezita

Životní rozhodnutí, které uděláme má základní vliv na úroveň věku. Snižte úroveň AGE a nedovolte vytváření nových sloučenin AGE tímto:

• pravidelně cvičte
• Omezte potraviny, které mají vysoký obsah AGE
• jezte čerstvé potraviny, vařte jenom v páře
• Zvyšte množství spánku na dobu osmi hodin denně
• Vyhýbejte se stresu a dbejte na odpočinek po práci
• Do svého každodenního jídelníčku přidejte Morinda Bioaktivní Nápoje - jsou nejlepšími inhibitory AGE

 


Nezapomeň, že s omezováním množství AGE v Tvém těle, můžeš prodloužit
 svůj vlastní život!

 

Poznejte svou hodnotu AGE a svůj biologický věk. TrūAge Scanner
Zkontroluj si své tělo a míru "opotřebení " svých orgánů prostřednictvím skeneru Morinda TruAge ™. Tvůj výsledek je výchozím bodem. Bez ohledu na to, zda je Tvá úroveň AGE vyšší nebo nižší než chronologický věk, nyní máš jen jediný cíl - Zlepšit svůj stav!


Displej skenaru zobrazuje biologický věk a úroveň AGE. Pokud je úroveň AGE v barevném poli označeném zelenou barvou, nemáte žádný důvod k obavám. Pokud je výsledek v oblasti označené žlutou a červenou barvou, měli byste čím dříve začít se změnami ve stravování. Musíte změnit svůj životní styl. Využijte přitom přírodní bioaktivní inhibitory firmy Morinda.

AGE sloučeniny jsou příčinou mnoha závažných onemocnění. Obvykle, pokud necítíme bolest, neuvědomujeme si, že některý z našich orgánů již nepracuje správně.


TruAge™ skenar měří množství AGE v těle, a ihned dává pacientovi okamžitou
prognózu rizik spojených s mnoha chronickými chorobami, jako je diabetes,
kardiovaskulární onemocnění, či selhání ledvin. Metoda měření je velmi přesná,
pohodlná, neinvazivní. Výsledky tohoto zařízení byly potvrzeny vědci v mnoha
klinických studiích na celém světě, které zkoumali několik desítek tisíc zdravých
lidí, lidí s diabetem, chorobami ledvin a poškozeným kardiovaskulárním systémem.

 

Na základě těchto studií se nastavilo odpovídající množství sloučenin AGE v závislosti na věku dané věkové skupiny. Díky tomu, zařízení umožňuje zobrazit statisticky vlastní biologický věk měřeného jedince. TruAge Scanner je perfektní odpovědí na potřeby vědeckého výzkumu sloučenin AGE v těle, bez vadných měřicích metod používaných předtím, které byly drahé, časově náročné a obsahovaly invazivní vyšetření tkání.

Skenar TruAge ™ je výsledkem mnohaletého vědeckého výzkumu. Má velmi moderní a komfortní design a snadnou, rychlou a přehlednou manipulaci.

Technologie, tedy, jak to funguje.
Skenar TruAge™ měří množství konečných produktů glykace (AGE) v tkáni pomocí fluorescenční metody. Světlo skenara na kůži předloktí stimuluje fluorescenční složku v tkáni. Tato vyzařuje světlo v různých vlnových délkách, které se odráží zpět do skenara. V těchto vlnových délkách vyzařují i AGE sloučeniny, které jsou navázány na kolagen, bílkoviny a další proteiny a lipidy. Emitované světlo je vyhodnocováno spektrometrem.

Změn svůj život!


Máš jen jedno tělo, tak to zvaž a postarej se o něj! Stravuj se zdravě a nezapomínej na pohyb. Do svého zdravého jídelníčku přidej přírodní bioaktivní látky obsažené v nápojích Morinda. Zredukuj množství AGE a zvyš si své celkové zdraví na vyšší úroveň. Brzy zjistíš, jak skvěle funguje a vypadá Tvé tělo. Tvá mysl si zamiluje tento stav.
 

 

www.truage.sk