Kdo je MORINDA?

V našem obchodě máte možnost zakoupit si ty nejkvalitnější produkty z ovoce Noni: Tahitian Noni Juice Originál nabízené lídrem ve výrobě a výzkumu tohoto pozoruhodného ovoce - Americkou společností Tahitian Noni International, Morinda.
Táto společnost byla první na trhu s ovocnou šťávou noni - Tahitian Noni Juice. Téměř okamžitě, se stal tento produkt synonymem vysoké kvality, vzbuzující závist konkurentů, kteří se jen neobratně snaží napodobovat jeho kvalitu. Nicméně, jedinečná kvalita, složení a vynikající vlastnosti Tahitian Noni Juice uchvátily miliony zákazníků po celém světě, čehož důkazem v současné době je každé tři sekundy je celosvětově prodána jedna láhev nápoje Tahitian Noni Juice.
Nejlepší odborníci v laboratořích Tahitian Noni International - Morinda vytvořil ten správný recept vlastní šťávy, která byla zavedena na evropský trh jako nová potravina (New Food).

Proto společnost splnila řadu přísných norem pro splnění požadavků nových potravin a předpisů Evropské Unie. Mějte na paměti, že od roku 1996, EFSA (European Food Safety Authority) vyžaduje posouzení bezpečnosti všech produktů, které nejsou prodávány na evropském trhu před tímto datem. Výrobci jiných nápojů obsahujících Noni musí pro schválení a prodej v Evropské Unii prokázat, že jejich výrobky splňují normy firmy Morinda. Pokud neobdržíte schválení standardu výrobku, jeho prodej je nezákonný.
Morinda - laboratoře nadále vyvíjejí nové produkty na bázi ovoce noni - bioaktivní nápoje, přírodní kosmetiku, doplňky stravy pro FIT Program pro tělo. V dubnu 2012 začala distribuce nového bioaktivního nápoje ve světě - Noni Thrive MAX má 4 - násobně vyšší obsah iridoidů, než tradiční Tahitian Noni JuiceTM. Brzy budou nové produkty v Evropě, které jsou naší alternativou pro farmaceutický průmysl. Zanedlouho, i v ČR se budou moci koupit také další produkty z produkce TNI. Výzkumníci z TNI (nyní Morinda ) neustále zkoumají a třídí bioaktivní produkty, které zlepšují zdraví, bez vedlejších účinků . Bioaktivní produkty zmírňují vedlejší účinky tradičních léků , snižují jejich negativní vliv, snižují úroveň toxických látek v těle a pomáhají mu v jeho boji se závislostí na některé léky.
Vědci Morinda jako jediný na světě , provedeny klinické studie na lidech, zkoumali Tahitian Noni bioaktivní nápoj Original . Ovoce noni obsahuje extrakt - irydoidy - jedinečné a důležité látky a stopové prvky manganu - které jsou nezbytnou součástí naší každodenní stravy. V současné době, díky neustálým vývojem, je společnost lídrem Morinda Wellness ( zdravý životní styl). Nabízí vynikající výrobky maximálně bezpečné pro lidi.
Tahitian Noni nápoje jsou pasterizované, v souladu s platnými předpisy v celé Evropské unii - všechny šťávy, aby byly bezpečné pro lidskou spotřebu, musí být pasterizované. Morinda patentovaný nápoj poskytuje nejvyšší standardy kvality, které poskytují celou řadu z nejcennějších bioaktivních látek potřebných pro naše tělo.

Využijte náš obchod, který nabízí celou řadu produktů z ovoce Noni pocházejícího z polynéských ostrovů, oblasti, kde je nejkvalitnější vulkanická půda pro růst tohoto ovoce, za nejnižší ceny. Také se rádi s vámi podělíme o naše zkušenosti při užívání nápoje Tahitian Noni Juice a pomůžeme vám zvolit optimální denní dávku pro Vaše tělo.

Prosím, kontaktujte nás na tel. čísle: +420 (0)918 492 159. Na tomto čísle, si můžete také objednat Tahitian Noni Juice.

S přáním příjemného dne
Pavol Mindek - Nezávislý konzultant Morinda - Tahitian Noni InternationalID 3687228

90-ti dňová garance

Morinda (do května 2012 roku - Tahitian Noni International) je lídrem v oblasti produkce nápojů z plodů rostliny noni. Jako první zavedla na trh nápoj z ovoce Noni, který po sérii přísných a nákladních výzkumů, byl schválen Evropskou komisí jako "nová potravina" (New Food). Tato šťáva se téměř okamžitě stala synonymem pro špičku kvality ve své třídě mezi jinými výrobci, kteří začali s produkcí výroby džusu z noni až po TNI, která jako jediná vlastní 52 patentů na zpracování Tahitian Noni Juice Original.
Společnost Morinda udržuje jedinečné ve světě laboratoře, specializované na vědecký výzkum Noni a neustále zdokonaluje vyrobené produkty, zaměřuje své úsilí na uspokojení několik milionového řadu svých spotřebitelů.

Bioaktivní nápoje Tahitian Noni® obsahují živiny, které podporují tělo a zlepšují fyzickou kondici. Jsou přirozeným zdrojem manganu, který chrání buňky před oxidačním poškozením a zlepšuje náš metabolismus.
Bioaktivní nápoje Tahitian Noni jsou pasterizované, protože jen ty mohou být schváleny pro prodej v Evropské Unii. Poskytují kompletní bezpečnost pro spotřebitele, a díky unikátnímu výrobnímu procesu tak Tahitian Noni neztrácejí nic na své kvalitě
.


Morinda 90 dní zárukaProdukty Morinda jsou také výjimečné mezi ostatními díky 90 - denní zpáteční záruce, takže každý může zjistit na sobě, kolik může Tahitian Noni Juice udělat pro jeho tělo. Takovou záruku pro zajištění kvality výrobku, nedává žádná jiná společnost na světě.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny výrobky prodávané v tekuté formě, musí být pasterizované nebo chemicky ošetřené. Naše Noni není vysušovávo na prášek a pak přidáváním vody rozmíchavané tak jak to dělají někteří dodavatelé. Naše Noni zachovává biologicky aktivní šťávu, která je nositelem živin a enzymů. V rámci zachování co nejvyšší biologické hodnoty nepřevážíme Noni ani loděmi stovky kilometrů ve velkých sudech (běžná praxe u konkurenčních distributorů), což by mělo za následek ztrátu cenných živin.

 

Detaily 90-ti denní návratné záruky lze nalézt na adrese MORINDA:
https://mymorinda.com/3010561/en-gb/opportunity

Více informací na: imagosensitiv@gmail.com anebo na tel.: +421 918 492 159